Meble na wymiar

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem ekskluzywnych mebli na wymiar. Zamawiając meble wykonane specjalnie dla danego pomieszczenia, nasz klient ma gwarancję, że wszystkie elementy będą idealnie spasowane i umieszczone w najbardziej ergonomiczny sposób.

nowoczesne meble kuchenne na wymiar

Meble na zamówienie

Meble wykonujemy zarówno na zamówienie klientów indywidualnych, jak również dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Klientom indywidualnym oferujemy przede wszystkim:

Nasza oferta dla klientów komercyjnych i instytucjonalnych obejmuje meble dedykowane do przestrzeni:

Każde zamówienie jest poprzedzone pomiarami i wykonaniem propozycji zabudowy meblowej, w taki sposób, aby spełniała wszystkie wymagania klienta, zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i wygląd oraz stylistykę.


klasyczne meble kuchenne na wymiar


Wyróżnia nas jakość

Tworzymy meble ekskluzywne, co oznacza, że powstają one tylko z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Są to między innymi:
Wszelkiego rodzaju elementy, na które składa się zamówiony zestaw meblowy są wykonywane przez naszą firmę, przez wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o jak najwyższą jakość wykonania podczas całego procesu ich powstawania. Takie podejście sprawia, że nasze produkty charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Zamawiając u nas meble klient ma pewność, że posłużą one jeszcze długie lata po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu meblowego w Warszawie.
Copyrights © 2014 - 2021 ART-DECO   |   projekt i wykonanie: gqim.com