Meble kuchenne

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych mebli kuchennych. Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu, a nasze meble z pewnością ułatwią i umilą czas spędzany właśnie w tej przestrzeni. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz upodobaniom naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór stylów i gwarantujemy, że z pewnością znajdziecie Państwo meble idealne dla wnętrza Waszej kuchni.


Kuchnia klasyczna

Pośród bardzo nowoczesnych wnętrz, napotykanych na każdym kroku i w ciągłej pogoni za najnowszymi trendami, pragniemy Państwu przedstawić klasyczny design mebli kuchennych. Na zamówienie wykonamy dla Państwa idealny zestaw zabudowy kuchni. Połączenie drewnianych frontów oraz kamiennych blatów to idealne zestawienie dla klasycznego efektu. Dzięki takiej aranżacji kuchnia stanie się zarówno elegancka, przytulna, jak i ponadczasowa.Nowoczesna zabudowa kuchenna

Człowiek zawsze chce nadążyć za nowościami, również w kuchni jest miejsce dla nowoczesnych rozwiązań. Meble, które oferujemy spełnią najśmielsze oczekiwania w dziedzinie innowacyjnego designu. Poprzez połączenie przeróżnych materiałów można stworzyć piękną nowoczesną kuchnię. Połączenie szklanych lub błyszczących blatów oraz frontów z chromowymi uchwytami bezdyskusyjnie nadają efekt nowoczesności. Jednak taki wynik daje również prostota oraz styl minimalistyczny, łącząc w połączeniu z fornirowanymi blatami i frontami. Za pomocą doboru delikatnych detali w postaci np. paneli ściennych wykonanych z różnego rodzaju materiałów wprowadzimy do Państwa kuchni jeszcze więcej innowacyjności. Jednak nowoczesność to nie tylko meble ale również rozwiązania, dzięki którym gotowanie staje się czystą przyjemnością. Różnego typu rozwiązania dla każdego wnętrza, bez względu na jego wielkość i usytuowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta daje nam możliwość stworzenia dla Państwa kuchni marzeń. Właśnie przeciw takim wyzwaniom najchętniej stajemy dlatego zachęcamy do współpracy.


Meble są również dostępne na ekspozycji w naszym salonie firmowym w Warszawie.

Kuchnie klasyczne

Przytulna kuchnia klasyczna
Kuchnia klasyczna - Citerna
Kuchnia klasyczna - styl angielski
Kuchnia klasyczna - drzewo olchowe
Kuchnia klasyczna - drewno brzozowe
Kuchnia nowoczesna Świeża zieleń
Awangardowa kuchnia nowoczesna
czerń i chrom, kuchnia nowoczesna

Kuchnie nowoczesne

Dwa oblicza nowoczesnej kuchni
Kuchnia nowoczesna biel i czerń
Prestiżowa i elegancka kuchnia
Kuchnia nowoczesna - heban i granit
Hebanowe, nowoczesne meble kuchenne
aranżacja kuchni w nowoczensym stylu
Kuchnia - nowoczesność i klasyka
Drewniana aranżacja kuchni
Awangardowe oblicze kuchni
Copyrights © 2014 - 2017 ART-DECO   |   projekt i wykonanie: gqim.com